Acai Berry Prosper Labs Cena:
50.00 PLN

Acai Berry Prosper Labs - tabletki na odchudzanie

Opakowanie:
60 kapsułek

Acai Berry Prosper Labs to suplement w kapsułkach, który wspomaga odchudzanie. Głównym składnikiem preparatu jest ekstrakt z jagód Acai, który przyspiesza metabolizm, wspomaga trawienie i redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo ułatwia on usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Preparat ten polecany jest osobom odchudzającym się, jak również tym, którym zależy na kontrolowaniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

SKŁADNIKI ACAI BERRY PROSPER LABS

Suplement diety Acai Berry firmy Prosper Labs zawiera w swoim składzie ekstrakt z jagód Acai, ekstrakt z zielonej herbaty oraz kofeinę.

  • Ekstrakt z jagód Acai dodaje witalności i poprawia kondycję umysłową. Jest on cennym źródłem kwasów omega 3 oraz wielu witamin i minerałów. Dzięki temu również zwiększa wytrzymałość organizmu oraz niweluje zmęczenie. Najcenniejsze jego właściwości skupiają się wokół oczyszczania organizmu i przyspieszania metabolizmu. Ekstrakt z jagód Acai usuwa szkodliwe i zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny, a dzięki dużej zawartości błonnika przyspiesza trawienie i ułatwia wypróżnianie się. Wzmacnia on również odporność, poprawia wzrok, reguluje poziom cholesterolu we krwi i ciśnienie. Ekstrakt zmniejsza łaknienie, przyspiesza uczucie sytości oraz wspomaga odchudzanie. Regulując apetyt pozwala skutecznie kontrolować masę ciała.

  • Ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne. Przeciwdziała on szkodliwemu działaniu wolnych rodników, dzięki czemu również opóźnia procesy starzenia się. Z uwagi na swoje silne właściwości detoksykujące, ceniony jest w dietetyce jako czynnik pozwalający oczyścić organizm z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Zielona herbata przyspiesza trawienie i tym samym wspomaga proces odchudzania, dodatkowo pomaga w redukcji cellulitu.

  • Kofeina działa pobudzająco na organizm, polepsza koncentrację, zapamiętywanie i procesy myślowe. Niweluje ona zmęczenie organizmu dając energii do działania. Działa moczopędnie, wspomaga oczyszczanie organizmu oraz przyspiesza przemianę materii. Wykazuje właściwości termogeniczne, dzięki czemu pozwala na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Tabletki na odchudzanie Acai Berry mają krótki skład, zaledwie trzy składniki. Jednak są one tak dobrane, aby preparat skutecznie wspomagał odchudzanie oraz kontrolowanie prawidłowej masy ciała. Wszystkie składniki działają oczyszczająco na organizm i pomagają zredukować tkankę tłuszczową. Dając uczucie sytości oraz dostarczając sporej ilości błonnika wpływają stymulująco na układ pokarmowy oraz pomagają ograniczyć ilość spożywanego pokarmu.

STOSOWANIE

Zaleca się spożywanie 2 kapsułek suplementu dziennie po posiłku. Kapsułki należy popić sporą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Rezultaty działania preparatu będą widoczne już po miesiącu regularnego stosowania. Ten suplement nie może stanowić zamiennika zdrowej, zbilansowanej diety. Może jedynie być jej urozmaiceniem i wzbogaceniem w cenne składniki mineralne i witaminy. Dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny w ogóle stosować tego preparatu z uwagi na zawartość kofeiny.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony