Edixal Cena:
65.00 PLN

Edixal - tabletki na odchudzanie

Opakowanie:
60 kapsułek

Edixal to suplement diety, który doskonale sprawdza się w przypadku usuwania nadmiernej ilości tłuszczu i szeroko pojętego oczyszczania z toksyn. Oprócz tego produkt przyspiesza procesy metaboliczne w obrębie organizmu. Ze względu na bardzo złożony skład, jego działanie jest bardzo zróżnicowane i wielopłaszczyznowe.

SKŁAD EDIXAL

Jak już wspominaliśmy wcześniej, w skład suplementu diety wchodzi szereg składników, charakteryzujących się wspieraniem procesów metabolicznych i sprzyjających odchudzaniu. Zaliczamy do nich między innymi:

 • Ekstrakt z liści oliwki;
 • Wyciąg z guarany;
 • Wyciąg z zielonej herbaty;
 • Wyciąg z kakao;
 • Winian L-karnityny;
 • Ekstrakt z chili;
 • Wyciąg z imbiru;
 • Wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego.
  JAK STOSOWAĆ EDIXAL?

  Ilość spożywanego produktu powinna być uzależniona od naszego aktualnego stanu zdrowia. W ciągu dnia należy spożyć od dwóch do czterech kapsułek (każdorazowo po jednej). Tabletki wspierające odchudzanie Edixal powinny być stosowane podczas spożywania posiłku. Co ważne – muszą one być popijane dużą ilością wody.

  NA CO UWAŻAĆ PRZY STOSOWANIU?
  • Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać dziennej, zalecanej porcji do spożycia. Spożywanie nadmiernej ilości produktu może wywołać poważne powikłania trawienne.

  • Nie zaleca się spożywania specyfiku na pusty żołądek. Ze względu na silne stężenia zawartych w nim składników czynnych może to doprowadzić do poważnych powikłań obejmujących układ trawienny.

  • W przypadku spożywania innych suplementów diety, bądź leków należy zachować odstęp 2 – 3 godzin.

  • Edixal powinien być przechowywany z dala od dzieci i koniecznie w miejscu nienarażonym na działanie silnych promieni słonecznych. Pod żadnym pozorem nie można doprowadzać do kontaktu specyfiku z błonami śluzowymi.

  • Edixal jest suplementem diety. Oznacza to, że nie można stosować go jako substytutu zdrowej i zrównoważonej diety. Jego zadaniem jest jej ubogacenie w składniki przyspieszające metabolizm i spalanie tłuszczu a nie zastąpienie zawartych w codziennej diecie składników odżywczych.

  • Efektywność preparatu zwiększa odpowiednia aktywność fizyczna, połączona ze zdrową i zbilansowaną dietą!

  PRZECIWWSKAZANIA

  Edixal to suplement diety, którego stosowanie w przypadku wystąpienia niektórych schorzeń należy konsultować z lekarzem. Należą do nich między innymi: – problemy z prawidłowym funkcjonowaniem trzustki – astma – wrzody w obrębie żołądka – infekcje przewodu pokarmowego (zwłaszcza żołądka) – infekcje pęcherzyka żółciowego. Stosowanie Edixal jest niedozwolone w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników zawartych w suplemencie diety. Tabletki na odchudzanie Edixal to suplement diety, który należy do jednych z najskuteczniejszych w walce z tłuszczem. Dzięki zawartym w nich składnikom nie tylko zmniejsza apetyt i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim oczyszcza organizm. Alternatywnie zamiast tabletek Edixal można sięgnąć również po tabletki TriApidix300, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

  Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

  Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony