Erezion Cena:
40.00 PLN

Erezion - tabletki na erekcję

Opakowanie:
10 kapsułek

W dzisiejszych czasach przy obecnym dynamicznym rozwoju rynku suplementów diety, męskie problemy takie jak kłopoty z utrzymaniem sztywności penisa, przedwczesny wytrysk czy kłopoty ze sprawnością seksualną, mają szansę na trwałe rozwiązanie. Z pomocą przyjść może Erezion, czyli ziołowy suplement diety dedykowany dla mężczyzn w rożnym wieku. Warto jednak mieć świadomość, że żaden producent nie może dać 100% gwarancji na to, że tabletki na erekcję zadziałają zgodnie z oczekiwaniami. Po suplement mogą sięgnąć wszyscy Panowie, którzy poszukują sposobu na poradzenie sobie z: przedwczesnym bądź opóźnionym wytryskiem, brakiem odpowiedniej sztywności penisa, która umożliwiłaby odbycie stosunku seksualnego, bardzo skąpym wytryskiem.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Erezion składa się z odpowiednio dobranych i współgrających ze sobą składników, które oddziałują na ciała jamiste, czyli organy odpowiedzialne za pojawianie się erekcji. Po zażyciu tabletki na erekcję, w stanie męskiego podniecenia wysyłane do mózgu impulsy nerwowe powodują rozszerzanie się naczyń tętniczych. Działanie tabletek Erezion daje zwiększone szanse na utrzymanie erekcji oraz opóźnienie wytrysku. Regularne przyjmowanie suplementu pomaga w uzyskaniu sztywnego penisa, tym samym poprawiając jakość życia seksualnego. Suplement to jeden ze środków pozwalających na poprawę ogólnej kondycji mężczyzny tak, aby mógł uprawiać seks jak najdłużej. O ile wydłuży się ten czas zależne jest tak naprawdę od indywidualnego przypadku. Główne składniki preparatu to:

  • Muira puama – czyli tropikalna roślina, od wielu lat znana już ze swoich właściwości poprawiających sprawność seksualną;

  • Buzdyganek naziemny – uznawany w medycynie chińskiej i indyjskiej jako roślina lecznicza, mająca przede wszystkim właściwości tonizujące;

  • L-arginina – czyli bardzo powszechnie stosowany aminokwas przez sportowców lub kobiety czy mężczyzn, dążących do poprawy życie seksualnego,

  • Żeń-szeń koreański – czyli sproszkowany korzeń od wieków stosowany do poprawy nastroju, zwiększenia witalności i pobudzenia zmysłów,

  • Żeń -szeń syberyjski – to roślina znana ze swoich właściwości pobudzających i zwiększających libido,

  • Żeń-szeń amerykański – to łagodny stymulant, dostarczający organizmowi energii i siły witalnej,

  • Ziele Damiana – to roślina, która wykazuje właściwości wzmacniające, oczyszczające i przeciwdepresyjne,

  • Pszczelnik macierzankowy

  • Sida Cordifolia – czyli ziele wykazujące silne działanie przeciwdrobnoustrojowe,

  • Barszcz zwyczajny – stosowany przede wszystkim jako środek zmniejszający obrzęki, przeciwdziałania biegunce i epilepsji.

STOSOWANIE

Zaleca się, aby suplement diety Erezion przyjmowany był doustnie w postaci 1 lub 2 kapsułek na godzinę przed stosunkiem. Kapsułki przyjmowane mogą być niezależnie od posiłków. Alternatywnie zamiast tabletek Erezion można sięgnąć również po tabletki Doppelherz Aktiv Men Lider, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

PRZECIWWSKAZANIA

Erezion absolutnie nie może być przyjmowany przez osoby, które mają stwierdzoną nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Warto także pamiętać, że żaden z suplementów diety nie gwarantuje, nawet przy regularnym zażywaniu osiągnięcia zamierzonego efektu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony