Eron Plus Cena:
189.00 PLN

Eron Plus - tabletki na erekcję

Opakowanie:
120 kapsułek


Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka coraz większej liczby mężczyzn w każdym wieku. Rozwiązaniem tej niedogodności są różnego rodzaju suplementy diety wspomagające erekcję. Jednym z nich jest Eron Plus – wyróżnia się na tle innych suplementów diety innowacyjnym podejściem. Ten suplement diety to dwa produkty, które doskonale się uzupełniają.


JAK DZIAŁA ERON PLUS?

Ze względu na zastosowanie dwóch produktów, Eron Plus przeznaczony jest do usuwania przyczyn zaburzeń erekcji, ale również pozwala na utrzymanie odpowiedniego wzwodu podczas stosunku. Warto podkreślić, że nie suplement nie powoduje efektów ubocznych. Prezentowane tabletki na erekcję to szereg skutecznych składników. Wśród nich występuje L-arginina, która poprawia przepływ krwi, dzięki czemu krew do członka jest dostarczana szybciej. Podobną funkcję pełni również korzeń Maca, który jest źródłem nie tylko argininy, ale również białka. Podobne zastosowanie, co L-arginina ma również Żeń-szeń, który znajduje się w składzie tabletek. Z kolei znajdujące się w suplemencie Kozieradka Pospolita oraz Buzdyganek Ziemny wspomagają produkcję testosteronu. Składki te z jednej strony wspomagają proces wytwarzania niezbędnych hormonów, a z drugiej przyczyniają się do lepszego ukrwienia członka, co jeszcze szczególnie ważne podczas erekcji.

  • Tabletki Eron Plus stosuje się codziennie. Walczą one z przyczynami zaburzeń erekcji.

  • Tabletki Eron Plus Before przeznaczone są do stosowania przed planowanym stosunkiem. Mają one zapewnić odpowiedni wzwód podczas zbliżenia.


STOSOWANIE ERON PLUS

W przypadku zastosowania bezpośrednio przed stosunkiem, tabletki najlepiej spożyć na około pół godziny przed planowanym zbliżeniem. Spożyć należy od dwóch do czterech kapsułek Eron Plus Before. Suplement należy popić wodą. Odczuwalne efekty długotrwałego stosowania w przypadku tabletek codziennych Eron Plus można zauważyć już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia ich przyjmowania. Należy spożywać dwie kapsułki dziennie. Pierwszą z nich najlepiej przyjąć rano. Drugą należy spożyć w południe.


PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety stosowany zgodnie ze wskazówkami przekazanymi przez producenta oraz właściwym przyjmowaniu nie powinien wywoływać efektów ubocznych. W przypadku niepokojących objawów, takich jak zawroty głowy, świąd, podrażnienie skóry czy wysypka, należy zaprzestać stosowania Eron Plus opinie. Tabletki na erekcję nie powinny być stosowane przez osoby, które są narażone na choroby układu krążenia takie jak nadciśnienie tętnicze, zator płucny, zawał serca oraz inne tego typu schorzenia. W przypadku wystąpienia niepokojących efektów należy skontaktować się z lekarzem. Eron Plus to suplement diety, który działa dwutorowo, dzięki czemu ma pozytywny wpływ nie tylko na doraźne problemy z erekcją. Tabletki te przyjmowano w dłuższym okresie zwalczają przyczynę zaburzeń erekcji i pozwalają na poprawę życia seksualnego. Dzięki temu erekcja jest trwała i silna, a seks jest bardziej intensywny, dłuższy i bardziej przyjemny. A wszystko to bez efektów ubocznych.