Fast Burn Extreme Cena:
179.00 PLN

Fast Burn Extreme - tabletki na odchudzanie

Opakowanie:
60 kapsułek

Mało kto nie ma problemów z wagą lub utratą zbędnych kilogramów. Stosując dietę i zalecane ćwiczenia, każda odchudzająca się osoba oczekuje szybkich wyników. Niestety na pierwsze pozytywne efekty trzeba trochę poczekać. A to zazwyczaj zniechęca. Oczywiście zawsze trzeba stosować rozsądną dietę, zacząć prowadzić bardziej aktywny styl życia, jednak aby zwiększyć prawdopodobieństwo przyspieszenia pierwszych rezultatów, można dołączyć do procesu odchudzania jeszcze jeden element: odpowiedni suplement diety. Jednym z takich suplementów jest Fast Burn Extreme. Jest to suplement diety, który dzięki wielotorowości działania może pomóc w utracie wagi.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Fast Burn Extreme zawiera w swoim składznie następuje substancje odżywcze:

  • Pokrzywa indyjska – roślina ta od dawna jest stosowana przy problemach z otyłością. Ma ona wpływ na rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej.

  • Zielona herbata – która jest powszechnie stosowana podczas odchudzania. Przyspiesza ona przemianę materii i wzmaga produkcję soków trawiennych; pomaga też oczyszczać organizm z niepożądanych składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie – chodzi np. o zły cholesterol.

  • Garcina cambogia – stanowią one źródło kwasu hydroksycytrynowego, który hamuje enzym o nazwie cytrynian liazy oraz zakłóca metabolizm kwasów tłuszczowych. Składnik ten więc może powodować mniejsze uczucie głodu, a wiec ograniczać podjadanie oraz mieć pewien wpływ na szybsze spalanie tłuszczu podczas wysiłku fizycznego.

  • Kofeina – która przede wszystkim pobudza organizm, dzięki czemu można ćwiczyć dłużej i bardziej intensywnie, co nie pozostaje bez wpływu na sylwetkę.

  • Gorzka pomarańcza – której owoce zawierają tzw. syneferynę, która może pomóc w przyspieszeniu przemiany materii, redukcji apetytu oraz procesie termogenezy, czyli wytwarzaniu ciepła.

  • Papryka roczna – która wspomaga układ pokarmowy; zawiera m.in. kapsaicynę, czyli alkaloid o pewnym potencjale termogenicznym.

  • Chrom – ma wpływ na szybkość spalania tkanki tłuszczowej i ograniczenie odkładania się tłuszczu w organizmie, na regulację ilości cukru we krwi oraz na szybkość metabolizmu; łagodzi także zmęczenie, co pozwala na prowadzenie aktywniejszego stylu życia.

  • Witaminę B6 – która odgrywa sporą rolę w przemianach białek, tłuszczy i węglowodanów. Przyczynia się także do syntezy niektórych białek, w tym adrenaliny.

STOSOWANIE

Osoby ważące do 85 kg spożywają 2 tabletki 1 raz dziennie na pół godziny przed posiłkiem lub treningiem. Osoby ważące ponad 58 kg spożywają 2 tabletki 2 razy dziennie na minimum pół godziny przed jedzeniem lud treningiem. Tabletki zaleca się popić ok. 300 ml wody.

PRZECIWWSKAZANIA

Tabletki na odchudzanie Fast Burn Extreme mogą stosować zarówno mężczyźni, jak i kobiety, szczególnie, jeżeli sporo trenują. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik suplementu. Jak przy większości tego typu suplementów, jego spożywanie jest wskazane tylko przez osoby dorosłe oraz – w przypadku kobiet – nie będące w ciąży.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony