Femin Plus Cena:
179.00 PLN

Femin Plus - tabletki na libido u kobiet

Opakowanie:
60 kapsułek

Femin Plus to suplement diety stworzony, żeby wspomagać kobiece libido. To suplement dla tych, którzy są zasmuceni niewielką ochotą na seks. Poza tym naturalne składniki zawarte w tym produkcie wspomagają działanie całego kobiecego organizmu.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Składniki, które znajdują się w Femin Plus, to:

 • L-arginina – wpływa na ukrwienie narządów płciowych, co z kolei pozytywnie oddziałuje na uczucie podniecenia. L-arginina odpowiada za to, że w organizmie powstaje więcej tlenku azotu. On natomiast pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

 • Ekstrakt z liści damiany – pozwala organizmowi uspokoić się. Ma także wpływa na zmniejszenie się suchości pochwy. Problem ten jest często czynnikiem negatywnie oddziałującym na libido.

 • Kozieradka pospolita – od lat uznawana za naturalny afrodyzjak. Wpływa na zwiększenie się popędu płciowego zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

 • Korzeń żeń-szenia właściwego – dzięki niemu tlenek azotu w organizmie uwalnia się, co dobroczynnie wpływa na rozkurczanie naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew w organizmie płynie szybciej. Co ważne, to także świetne zioło na stres oraz brak energii.

 • Nasiona kakaowca – fenyloetyloamina w nim zawarta oddziałuje na doznania w czasie seksu, wzmacnia je. To także składnik, który wpływa na zwiększenie energii.

 • Korzeń lukrecji gładkiej – lukrecja to roślina, która oddziałuje dobrze na cały organizm. Przydaje się w walce z różnorodnymi chorobami. Poza tym podnosi energię.

 • Ekstrakt z korzenia maca – dzięki zażywaniu go organizmowi dostarczana jest odpowiednia ilość białek, w tym argininy. To sprawia, że krew odpowiednio szybko płynie do narządów płciowych. Korzeń maca sprawdza się zarówno w problemach z libido u kobiet, jak i u mężczyzn.

 • Liście miłorzębu dwuklapowego – dzięki nim zwiększa się elastyczność naczyń krwionośnych. Dodatkowo, polepsza się krążenie krwi. Co ważne, miłorząb dwuklapowy ma właściwości antyoksydacyjne. Jego przyjmowanie jest więc wartościowe dla zdrowia.

 • Cynk – niedobór tego pierwiastka sprawia, że libido znacząco się zmniejsza. Jego przyjmowanie wspomaga leczenie bezpłodności.

 • Witamina E – to ważny element walki z wolnymi rodnikami. Wspomaga wiele funkcji organizmu na przykład prawidłowe widzenie. Pozytywnie wpływa na mięśnie.

 • Ekstrakt z pieprzu czarnego BioPerine – dzięki niemu krew szybciej płynie do narządów płciowych.

 • Witamina B6 – inaczej pirydoksyna, ma pozytywny wpływ na działanie układu nerwowego.

STOSOWANIE

Każdego dnia należy przyjąć 2 tabletki na libido u kobiet. Warto zrobić to pół godziny przed planowanym posiłkiem. Należy popić tabletki szklanką wody.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Femin Plus jest alergia na którykolwiek z jego składników. Stosować suplementu nie powinny kobiety w ciąży, karmiące piersią, a także te, które nie ukończyły 18. roku życia. Należy nie łączyć Femin Plus z alkoholem, ponieważ może on osłabić działanie suplementu. Poza tym należy uważać na spożywanie cytrusów, które również zmniejszają działanie Femin Plus. Alternatywnie zamiast tabletek Femin Plus można sięgnąć również po tabletki Libidizer, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony