Femmax Cena:
139.00 PLN

Femmax - tabletki na libido u kobiet

Opakowanie:
10 kapsułek

Tabletki na libido u kobiet nie są tak popularne, jak środki z podobnym przeznaczeniem dla mężczyzn, mimo tego, że są równie często potrzebne i działają dość podobnie. Spadek libido to naturalne następstwo pracy w stresujących warunkach, złej diety oraz natłoku obowiązków. Współczesne kobiety są narażone na takie czynniki w takim samym stopniu jak mężczyźni. Dodatkowo do spadku chęci na seks może się przyczyniać przyjmowanie źle dobranych tabletek antykoncepcyjnych, menopauza oraz poród. Walka z niskim libido nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać, a osiągnięcie satysfakcjonującego życia seksualnego jest na wyciągnięcie ręki. Femmax to naturalny suplement diety, który w bezpieczny i naturalny sposób umożliwi zwiększenie jakości życia seksualnego. Tabletki na libido Femmax są dedykowane kobietom borykającym się z problemem tymczasowego spadku libido. Mogą je przyjmować wszystkie kobiety niezależnie od wieku. Łatwe przyjmowanie suplementu sprawia, że zwiększenie ochoty na seks jest prostsze i szybsze niż myślisz.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY FEMMAX

Formuła suplementu swoją skuteczność zawdzięcza mieszance naturalnych składników. Dzięki temu tabletki na libido Femmax są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a ich przyjmowanie nie powoduje wystąpienia skutków ubocznych. Zastosowanie imbiru sprawia, że Femmax zwiększa krążenie krwi, pobudzając organizm od wewnątrz. Suplement został wzbogacony także o ekstrakt z ziela Damiana, który wpływając na układ hormonalny, wspomaga funkcje seksualne. Z kolei Muira Pauma to egzotyczna roślina, która wykazuje silne właściwości wspomagające libido. Suplement skutecznie przywraca siły witalne oraz powoduje zwiększoną ochotę na seks. Spożycie tabletki Femmax przed stosunkiem dodatkowo wpłynie na zwiększenie intensywności odczuwanych doznań, dzięki czemu orgazm jest znacznie łatwiej osiągalny. Co więcej, regularne stosowanie suplementu może wpłynąć na poprawę kondycji fizycznej oraz psychicznej. Femmax to ogólnodostępny suplement, który pomógł uporać się z problemem niskiego libido już ogromnej licznie kobiet. Kobiety przyjmujące Femmax zauważają ogromną poprawę w swoim życiu seksualnym oraz związkach, a także zwiększenie się energii.

STOSOWANIE

Producent zaleca spożycie 1-2 tabletek suplementu na około 30-60 minut przed stosunkiem. Tabletki należy popić szklanką wody. Nie należy przekraczać proponowanej porcji do spożycia. Skuteczność stosowanego suplementu zależy od indywidualnych różnić w metabolizmie i budowie ciała, jednakże producent zaleca stosowanie tabletek Femmax przez miesiąc w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Nie zaleca się równoczesnego spożywania alkoholu oraz suplementu, ponieważ alkohol może zmniejszyć skuteczność tabletek Femmax.

PRZECIWSKAZANIA

Producent nie zaleca spożywania suplementu przez osoby poniżej osiemnastego roku życia oraz przez kobiety będące w ciąży lub karmiące piersią. W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu również nie należy go stosować. Alternatywnie zamiast tabletek Femmax można sięgnąć również po tabletki Libido Therapy, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony