Follixin Cena:
179.00 PLN

Follixin - tabletki na porost włosów

Opakowanie:
60 kapsułek


Pojawienie się niepokojących dolegliwości nie musi oznaczać konieczności leczenia. Istnieje możliwość wspierania organizmu za pomocą odpowiednio dobranego suplementu diety. W przypadku wypadania włosów bądź łysienia doskonałym rozwiązaniem będą tabletki na włosy i paznokcie Follixin. Chociaż zostały stworzone przede wszystkim z myślą o mężczyznach, warto podkreślić, że ich rewelacyjna formuła kompozycyjna powinna zachęcić także kobiety do sięgnięcia po ten nadzwyczajny suplement diety.


JAK DZIAŁA FOLLIXIN?

Tabletki na włosy i paznokcie Follixin zawierają wyłącznie naturalne składniki, a to jest równoznaczne z tym, że ich stosowanie – oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta – jest bezpieczne i przynosi oczekiwane rezultaty. W składzie suplementu diety znalazły się, takie komponenty jak: wyciąg ze skrzypu polnego, kwas pantotenowy, biotyna, wyciąg z pokrzywy, miedź, witamina E, hydrolizowany kolagen, witamina B12, l-cysteina, witamina B2, kwas askorbinowy (witamina C), cynk, witamina B6, niacyna, witamina B1 oraz kwas foliowy. Wyciągowi ze skrzypu polnego suplement diety Follixin zawdzięcza wzbogacenie o kwercetynę, magnez i potas. Działa przeciwłupieżowo, a jednocześnie niezwykle skutecznie zapobiega wypadaniu włosów i łamaniu się paznokci. Tabletki na włosy i paznokcie poprawiają ich kondycję, witalność, odporność na działanie szkodliwych czynników oraz elastyczność. Ekstrakt z pokrzywy natomiast sprawia, że suplement diety Follixin nie tylko zapobiega pojawianiu się łupieżu i łojotoku, ale także skutecznie zwalcza wypadanie włosów i łamliwość paznokci. Wyciąg z pokrzywy posiada poza tym bezcenne właściwości, ponieważ jest w stanie utrzymać prawidłowy stan włosów i paznokci. Jest to możliwe dzięki skutecznemu hamowaniu produkcji dihydrotestosteronu, który jest najczęstszą przyczyną androgenowego łysienia mężczyzn. Tabletki na włosy i paznokcie Follixin zostały wzbogacone za pomocą hydrolizatu białek kolagenowych, co sprawia, że zarówno włosy, jak i paznokcie są zdrowe, dobrze odżywione i łatwo się regenerują. Kolagen wywiera znaczący wpływ na poprawienie kondycji skóry głowy, a jednocześnie powoduje, że nie pojawia się łupież. Suplement diety Follixin zawiera w swoim składzie także cynk i kompleks witamin. To dzięki tym substancjom tabletki na włosy i paznokcie wyróżniają się wyjątkowo skutecznym działaniem, gdyż cynk nie tylko wzmacnia włosy, ale także stymuluje ich porost, natomiast witamina E, która przez specjalistów bywa określana mianem witaminy młodości, doskonale troszczy się o idealny stan paznokci, skóry oraz włosów. Dzięki witaminie E tabletki na włosy i paznokcie Follixin posiadają właściwości przeciwutleniające.


STOSOWANIE FOLLIXIN

Zaleca się spożywać do 2 tabletek dziennie, które należy popić obficie wodą. O tych rewelacyjnych tabletkach na włosy i paznokcie zdecydowanie można powiedzieć, że z jednej strony wspomagają porost włosów, z drugiej natomiast chronią cebulki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Zapobiegają ponadto rozdwajaniu się paznokci oraz ich łamliwości i skutecznie chronią organizm przed stresem oksydacyjnym, wirusami i bakteriami.