FormeXplode Cena:
137.00 PLN

FormeXplode - odzywka na przyrost masy miesniowej

Opakowanie:
125 g

FormeXplode to odżywka w proszku, która ma za zadanie przyspieszyć wzrost masy mięśniowej. Zalecana jest wszystkim tym mężczyznom, którym zależy na zbudowaniu masy mięśniowej, poprawieniu wyglądu własnego ciała i spaleniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej w możliwie jak najszybszym tempie. W skład odżywki wchodzi 26 naturalnych aktywnych składników, które mają pozytywne działanie na ogólne funkcjonowanie organizmu. Jest ona w pełni bezpieczna, ponieważ jej działanie polega jedynie na intensyfikowaniu procesów naturalnie zachodzących w organizmie.

SKŁAD FORMEXPLODE

Najważniejsze składniki, jakie zawiera ten suplement diety to BCAA, keratyna, L-tyrozyna, L-arginina i L-karnityna.

  • BCAA to grupa aminokwasów, która ma za zadanie przyspieszać regenerację mięśni po wysiłku fizycznym. Dodają one energii, niwelują zmęczenie, a mięśnie są bardziej wytrzymałe podczas ćwiczeń fizycznych. Aminokwasy z tej grupy powinny być suplementowane, ponieważ organizm człowieka nie jest w stanie sam ich wytworzyć.

  • Keratyna to podstawowy czynnik wpływający na budowanie masy mięśniowej. Jest to białko odpowiadające za wzmacnianie mięśni, a w połączeniu z aminokwasami z grupy BCAA przyspiesza ich regenerację po treningu. Dzięki silnym właściwościom anabolicznym przyspiesza uzyskanie pożądanej muskulatury ciała. Ma ona bardzo silne działanie na ludzki organizm, dostarcza energię do mięśni i powoduje wzrost siły.

  • L-tyrozyna to aminokwas, który zmniejsza zmęczenie organizmu. Reguluje ona również poziom dopaminy i noradrenaliny we krwi.

  • L-arginina odpowiedzialna jest za transport energii do mięśni. Zwiększa wytrzymałość nawet przy intensywnym treningu i stymuluje większą produkcję kreatyny. Dodatkowo zwiększa ona produkcję tlenku azotu, który odpowiedzialny jest za rozszerzenie naczyń krwionośnych, a to powoduje lepsze dotlenienie organizmu i lepsze wchłanianie składników odżywczych.

  • L-karnityna przyspiesza rozrost mięśni i ich regenerację po treningu. Odpowiedzialna jest również za przekształcanie tłuszczu w energię. Dzięki niej można nie obawiać się o efekt jojo po spaleniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Odżywka na przyrost masy mięśniowej FormeXplode działa na trzech płaszczyznach: oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru wody, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zamienia tłuszcz w energię, jak również przyspiesza rozrost mięśni i budowę muskulatury ciała. Dodatkowo wzmacnia ona układ odpornościowy i poprawia ogólną kondycję organizmu.

STOSOWANIE

Zalecana dzienna porcja do spożycia suplementu diety to 7 gramów. Odżywkę należy rozpuścić w wodzie, mleku lub jogurcie i spożyć w ciągu jednego posiłku. Zaleca się spożywanie odżywki rano przed śniadaniem lub w południe przed obiadem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Rezultaty działania suplementu widoczne są po około 1 miesiącu regularnego stosowania. Preparat zawiera w swoim składzie 100% naturalnych składników, dlatego też odpowiednie jego stosowanie nie powinno dawać żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Suplement nie może stanowić zamiennika zdrowej, zbilansowanej diety. Alternatywnie zamiast odżywki na przyrost masy FormeXplode można sięgnąć również po tabletki Somatodrol, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony