Gojiberry 500 Cena:
117.00 PLN

Gojiberry 500 - tabletki na odchudzanie

Opakowanie:
60 kapsułek


GojiBerry 500 to jeden z najpopularniejszych produktów, wykorzystywanych w procesie odchudzania. Jeśli wierzyć reklamom, stosują go największe gwiazdy światowego formatu, bez żadnych efektów ubocznych. Czy warto stosować ten produkt i wreszcie – czym tak naprawdę jestten produkt? Na te pytania postaram się pokrótce odpowiedzieć poniżej.


JAK DZIAŁA GOJIBERRY 500?

GojiBerry 500 to produkt oparty – jak sama nazwa wskazuje – na owocach Goji (Goji Berry). Są to niewielkie owoce, przypominające nasze rodzime jagody. W odchudzaniu są one wykorzystywane od wieków. Co prawda przybyły one do nas aż z dalekiej Japonii, ale mimo to udaje się je hodować również w Polsce. GojiBerry 500 jest ekstraktem z tych owoców. Owoce Goji charakteryzują się olbrzymią porcją witamin. Są wśród nich składniki działające jako przeciwutleniacze a także witaminy, które są odpowiedzialne za wzmocnienie naszej odporności. Jak łatwo się domyślić, produkt ten jest suplementem diety. Oznacza to, że można go stosować jako dodatek do diety, w celu np uzupełnienia codziennych porcji witamin i mikroelementów, czy w celu pobudzenia przemiany materii, przyspieszenia i wyregulowania procesów związanych z trawieniem. GojiBerry 500 to suplement diety, którego głównym zadaniem jest zwiększenie, przyspieszenie naszego metabolizmu. W ten sposób pobudzamy spalanie tłuszczu i szybko redukujemy wagę. Składniki odpowiedzialne za jego wzrost znajdują się w jagodach Goji, które są zresztą bogate w mnóstwo witamin i mikroelementów.


STOSOWANIE GOJIBERRY 500

GojiBerry 500 to suplement diety, który jest najczęściej sprzedawany w charakterystycznych pojemnikach. W każdym z nich znajduje się 60 kapsułek. Według zaleceń podawanych przez producenta, należy spożywać go trzy razy w ciągu dnia. Raz przed śniadaniem i dwa razy przed obiadem. Stosowanie suplementu diety przed kolacją nie jest wskazane, ze względu na możliwość pobudzania organizmu. Jak łatwo wyliczyć, według danych podawanych przez producenta, jedno opakowanie ekstraktu powinno całkowicie wystarczyć na 20 dni. W tym czasie powinniśmy zauważyć pierwsze efekty.


WAŻNE INFORMACJE

  • Podczas stosowania produktu nie należy spożywać innych suplementów diety, zawierających te same składniki, aby nie przekroczyć dziennej porcji do spożycia danego elementu.

  • Stosując tabletki na odchudzanie, pod żadnym pozorem nie wprowadzajmy ostrej diety. Efekt działania zarówno samego specyfiku, jak też wprowadzonej dodatkowo ostrej diety, może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

  • Produkt należy spożywać według zaleceń producenta. Jeśli w międzyczasie wystąpiły jakiekolwiek efekty uboczne, należy bezwzględnie przerwać stosowanie suplementu dietu.

  • Po upływie 20-dniowego okresu czasu w którym stosowany był suplement, należy przerwać spożywanie (co najmniej na tydzień). Po jego upływie można ponowić ją.

Pamiętajmy, że GojiBerry 500 jest suplementem diety. Oznacza to, że należy go stosować wyłącznie jako wsparcie przyjętego przez nas modelu odchudzania a nie jako środek, którego zadaniem jest zastąpienie danej diety. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy bezwzględnie skonsultować się ze specjalistą.