Last Longer Cena:
119.00 PLN

Last Longer - tabletki na przedwczesny wytrysk

Opakowanie:
60 kapsułek


Coraz więcej mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem oraz osiągnięciem erekcji. Kłopot ten dotyka mężczyzn w każdym wieku, dlatego na rynku pojawia się cała gama produktów dedykowanych mężczyznom. Jednym z nich jest Last Longer. Bez wątpienia to lider wśród tabletek na przedwczesny wytrysk. Suplement diety ma postać tabletek, które wspierają pobudzenie męskiego organizmu, pomagając odzyskać sprawność seksualną. Tabletki na przedwczesny pomagają wydłużyć stosunek oraz poprawić erekcję.


JAK DZIAŁA LAST LONGER?

Suplement diety ma wspomóc przede wszystkim: Mocniejszy popęd seksualny; Poprawę samopoczucia oraz samooceny; Natychmiastowe osiągnięcie mocnej erekcji, a także sztywność oraz twardość penisa; Mocniejsze ukrwienie narządów płciowych; Jeszcze większą sprawność oraz wrażliwość seksualną; Nawet pięciokrotnie silniejszy oraz dłuższy orgazm; Polepszoną i obfitszą spermatogenezę; Wzmożone odczuwanie bodźców seksualnych; Zdecydowanie szybszą regenerację organizmu po stosunku. Last Longer to połączenie wyłącznie, odpowiednio wyselekcjonowanych, naturalnych składników roślinnych oraz wyciągów, które mają za zadanie opóźnienie wytrysku oraz polepszenie krążenia krwi w członku. Wśród składników aktywnych można wyróżnić następujące:

 • Guarana;
 • Sarsaparilla;
 • Żurawina amerykańska;
 • Buzdyganek naziemny;
 • Pieprzyca peruwiańska;
 • Żeń-szeń;
 • L-arginina;
 • Lukrecja;
 • Miłorząb japoński;
 • Avena Sativa;
 • Humulus Lupulus;
 • Kofeina.


STOSOWANIE LAST LONGER

Suplement diety należy stosować w postaci dwóch tabletek na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Ewentualnie jedną tabletkę dziennie jako codzienną kurację. Tabletki na przedwczesny wytrysk zaleca się popić szklanką wody. W celu osiągnięcia zadowalających efektów powinno się stosować suplement diety przez minimum trzy miesiące. Suplement diety może być stosowany przez mężczyzn w każdym wieku.


PRZECIWWSKAZANIA

Tabletek na przedwczesny wytrysk nie należy stosować u osób, które nie skończyły osiemnastego roku życia, u kobiet będących w czasie ciąży oraz karmiących piersią, jak również w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Należy mieć na uwadze, że stosowanie suplementu diety może nie dać zakładanych rezultatów, gdy produkt będzie jednocześnie stosowany w połączeniu z alkoholem, dlatego nie powinno się go łączyć. Last Longer nie należy także przyjmować wraz ze spożyciem posiłków o dużej zawartości tłuszczów, bądź owoców cytrusowych, ponieważ mają one bezpośredni skutek na zahamowanie, czy też zmniejszenie działania suplementu diety. Warto podkreślić, iż nie powinno się przekraczać dopuszczalnej porcji do spożycia w ciągu dnia. Last Longer jest produktem całkowicie bezpiecznym, a jego skuteczność została udowodniona naukowo. Jak zauważono, stosowanie suplementu diety nie pociąga za sobą skutków ubocznych. Last Longer opinie otrzymał nagrodę Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2016 w kategorii produktów na przedwczesny wytrysk. Jest oparty jedynie o naturalne składniki.