Linea 30 Cena:
25.00 PLN

Linea 30 - tabletki na odchudzanie

Opakowanie:
60 kapsułek

Linea 30+ to suplement diety o charakterze ziołowym, zawierający między innymi glony chlorelli. Produkt ten ze względu na zawarte w nim składniki ma charakter głównie oczyszczający, ale też może być dodatkowo stosowany jako suplement o charakterze wyszczuplającym.

SKŁAD LINEA 30+

W skład Linea 30+ wchodzą następujące składniki o pochodzeniu ziołowym:

 • Glony chlorelli – ze względu na swoje właściwości wiążące, są one stosowane w oczyszczaniu organizmu z toksyn i metali ciężkich. Ponadto sprawdzają się one również w likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej.

 • Wyciąg z zielonej herbaty – działa oczyszczająco i skutecznie reguluje metabolizm.

 • Pokrzywa – podobnie jak zielona herbata oczyszcza organizm z toksyn. Jednocześnie działa ona silnie moczopędnie, wspierając usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

 • Brunatne glony atlantyckie i pestki winogron – spowalniają one wchłanianie tłuszczów a także skutecznie likwidują cellulit i działają wspomagająco między innymi przy miażdżycy.

ROLA LINEA 30+ W DIECIE CZŁOWIEKA

Linea 30+ to suplement diety, który charakteryzuje się bardzo złożonym wpływem na organizm człowieka – zwłaszcza, w kontekście jego układu pokarmowego. Podstawowe funkcje jakie spełnia on w życiu człowieka to:

 • Przyspieszanie metabolizmu, który jest procesem sprzyjającym odchudzaniu.

 • Skutecznie zmniejsza apetyt, eliminując odczucie tak zwanego wilczego głodu i tym samym redukując ilość wchłanianych pokarmów.

 • Zmniejsza wchłanianie tłuszczy, dzięki czemu nie zwiększają one podściółki tłuszczowej, lecz swobodnie usuwają się z organizmu.

 • Pozwala na efektywniejsze utrzymanie masy ciała.

 • Przyspiesza pracę nerek, dzięki czemu woda z organizmu jest usuwana jeszcze szybciej (redukcja tzw. cellulitu wodnego).

KIEDY NIE STOSOWAĆ LINEA 30+?

Choć tabletki na odchudzanie Linea 30+ nie są niebezpieczne dla zdrowia, to jednak warto je stosować z rozmysłem, unikając spożywania gdy:

 • Jesteśmy uczuleni na którykolwiek ze składników leku (może to doprowadzić do różnych, często nieprzewidywalnych reakcji).

 • Karmimy bądź oczekujemy potomstwa – suplement diety może niekorzystnie wpłynąć na kondycję dziecka w okresie życia płodowego.

KIEDY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA STOSOWANIE LINEA 30+?

Stosując tabletki na odchudzanie Linea 30+, warto zwrócić szczególną uwagę na:

 • Odpowiednie dozowanie tabletek (powinniśmy stosować 1 tabletkę dwa razy na dobę), spożycie zbyt dużej dawki może mieć skutki przeczyszczające.

 • Aktualną masę ciała – zbyt niska może doprowadzić do poważnych komplikacji.

 • Spożywanie suplementu diety w czasie posiłku, dzięki temu jest on efektywniej wchłaniany do organizmu.

Podczas badań klinicznych nie wykazano jakichkolwiek objawów niepożądanych, związanych ze stosowaniem suplementu diety. Nie stwierdzono również jakichkolwiek interakcji pomiędzy Linea 30+ a innymi, wykorzystywanymi w procesie leczenia substancjami. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem suplementu diety, należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem specjalistą. Alternatywnie zamiast tabletek Linea 30+ można sięgnąć również po tabletki Green Barley Plus, które odznaczają się zbliżonym działaniem

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony