Male Potency Cena:
99.90 PLN

Male Potency - tabletki na erekcje

Opakowanie:
60 kapsułek

Male Potency jest suplementem diety dedykowanym mężczyznom mającym problemy z erekcją, przez co znacząco spadła jakość ich życia seksualnego. Suplement diety, zanim trafił do powszechnego użytku, przeszedł przez znaczącą ilość testów laboratoryjnych.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Regularne suplementowanie diety tabletkami na erekcję Male Potency pozwala przede wszystkim na: zwiększenie seksualnego pociągu, zwiększenie efektywności erekcji, zwiększenie odczuwanej podczas stosunku przyjemności, osiąganie znacznie intensywniejszych orgazmów, zwiększenie przepływu krwi w organach płciowych, polepszenie ogólnej kondycji organizmu, w czasie erekcji penis staje się nie tylko dłuższy, ale również grubszy i zdecydowanie twardszy. W suplemencie diety Male Potency znajduje się wiele wartościowych dla organizmu substancji. Tabletki na erekcję przede wszystkim zawierają:

  • Żeń szeń syberyjski to bomba energetyczna, poprawiająca zdolność i wydolność do pracy i wysiłku ludzkiego organizmu;

  • Muira puama w Ameryce Południowej, skąd pochodzi, niezwykle często nazywana jest drzewem potencji. W Europie suplementowanie diety wyciągiem z tej rośliny uznawane jest za jedną ze skuteczniejszych i bezpieczniejszych metod walki z problemami z erekcją;

  • Palma sabałowa wykorzystywana jest nie tylko do leczenia problemów z układem moczowym. W przypadku mężczyzn wyciąg z tej rośliny stosowny jest bardzo często przy łagodzeniu problemów z przerostem gruczołu krokowego ( czyli tak zwaną prostatą);

  • Buzdyganek naziemny stosowany jest w walce z nadciśnieniem, bolesnymi problemami z oddawaniem moczu, a także w stanach zapalnych męskiego gruczołu krokowego;

  • Epimedium wielokwiatowe pochodzi z krajów Azjatyckich. Roślina ta wykorzystywana jest w głównej mierze do produkcji suplementów diety przeznaczonych do poprawy życia seksualnego;

  • L-arginina to niezbędny aminokwas, jaki powinien znaleźć się w diecie każdego człowieka, niezależnie od wielu czy płci. Pomaga między innymi w walce z niewydolnością serca, redukuje wysokie ciśnienie krwi czy pomaga w walce z uciążliwymi dla mężczyzn problemami z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji.

STOSOWANIE

Zalecana porcja do spożycia suplementu diety Male Potency to 2 tabletki spożyte w ciągu dnia w czasie trwania głównego posiłku. Dla lepszego efektu i bezpieczeństwa, każdą z tabletek należy popić dużą ilością wody. Nie można zapominać jednak o tym, że jakiekolwiek suplement diety nie może stanowić substytutu dla dobrze zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Ze względu na różnice w budowie ciała i funkcjonowaniu organizmu, czas na osiągnięcie optymalnych rezultatów suplementacji jest dość zróżnicowany. Należy pamiętać również, że tabletki na erekcję skuteczne będą jedynie wtedy, gdy ich stosowanie łączy się z podnieceniem.

PRZECIWWSKAZANIA

Male Potency nie mogą stosować osoby małoletnie, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią oraz wszystkie te osoby, które wykazują nadwrażliwość na dowolny składnik znajdujący się w tabletkach na erekcję. Nie ma gwarancji, że w każdym przypadku suplementacja przyniesie oczekiwane efekty.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony