Maxatin Cena:
159.00 PLN

Maxatin - tabletki na potencję

Opakowanie:
60 kapsułek


Seks jest niewątpliwie ważnym elementem życia. To istotna kwestia w każdym związku, ponieważ możliwość regularnych zbliżeń zwiększa poczucie bliskości i intymności. Niestety brak czasu, stresująca praca i upływające lata mogą mieć zły wpływ na sprawność seksualną wielu osób. Jednakże zastosowanie odpowiedniego suplementu diety może pozytywnie wpłynąć na życie. Tabletki na sprawność seksualna Maxatin wyróżniają się specjalnie opracowaną formułą bogatą w takie składniki odżywcze pochodzenia naturalnego jak: eleuterokok kolczasty, l-karnityna, l-arginina, l-lizyna, dynia zwyczajna, żurawina, kolcorośl lekarski i lukrecja skutecznie wpływa na poprawę życia seksualnego mężczyzny.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Tabletki na sprawność seksualną Maxatin są dedykowane wszystkim mężczyznom nieusatysfakcjonowanym swoim życiem seksualnym z powodu problemów z erekcją i chcieliby to naprawić w naturalny, dyskretny i nieinwazyjny sposób. Naturalne składniki tabletek na sprawność seksualną, poprzez dostarczenie niezbędnych składników odżywczych, mogą okazać się pomocne w przypadku zaburzeń erekcji. Dodatkowo zwiększają popęd, intensywność doznań seksualnych oraz odpowiednio stymulują produkcję spermy, co wpływa na zwiększenie objętości wytrysku. Wykorzystanie naturalnych składników przekłada się na to, że tabletki na potencje Maxatin są w pełni bezpieczne. Natomiast ryzyko wystąpienia negatywnych bądź niebezpiecznych skutków ubocznych jest bliskie zeru. Suplement diety Maxatin charakteryzuje się także pozytywnym wpływem na cały organizm – wzmacnia oraz uodparnia. Właściwości tabletek na poprawę sprawności seksualnych wykazują działanie antyseptyczne oraz wpływają na poprawę ochrony przed różnymi chorobami.


STOSOWANIE

Należy spożywać po jednej tabletce dwa razy dziennie. Pierwszą tabletkę należy spożyć zaraz po śniadaniu, natomiast drugą po obiedzie. Należy popić je szklanką wody. Systematyczne spożywanie tabletek w zgodzie z zaleceniami producenta powinno przynieść optymalne rezultaty już po mniej więcej dwóch miesiącach od pierwszej przyjętej tabletki. Jednakże indywidualne predyspozycje organizmu, budowa ciała i metabolizm przyczyniają się do tego, że czas uzyskania efektów oraz ich skala może się różnić w zależności od osoby stosującej suplement. Co więcej, podniecenie seksualne to niezbędny czynnik wpływający na uzyskanie jak najlepszego rezultatu. Producent nie zaleca spożywania tabletek wraz z alkoholem. Alkohol, powodując czasowe obniżenie ciśnienia krwi, może znacznie obniżyć skuteczność tabletek, przez co uzyskanie optymalnych rezultatów nie będzie możliwe. Na zmniejszenie skuteczności albo jej opóźnienie może mieć także wpływ spożywanie cytrusów lub bardzo tłustych posiłków.


PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety Maxatin nie powinien być stosowany przez osoby poniżej osiemnastego roku życia. Nie należy go spożywać również w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią. Stwierdzona nadwrażliwość albo alergia na którykolwiek ze składników tabletek na poprawę sprawności seksualnej również jest przeciwwskazaniem do ich stosowania.