Metadrol Cena:
209.00 PLN

Metadrol - tabletki na przyrost masy miesniowej

Opakowanie:
60 kapsułek

Zbudowanie sylwetki kulturysty lub przynajmniej wyjście poza schemat klasycznego chudzielca, wymaga dużej pracy fizycznej. Myli się jednak ten, kto myśli, że wystarczy wyciskać sztangi na siłowni do oporu, do utraty tchu, by po kilku tygodniach móc pochwalić się klatą kulturysty. Do skutecznego rzeźbienia ciała potrzeba systematyczności, treningów oraz dobrego planu.

SAMA SIŁOWNIA NIE WYSTARCZY

Mięśnie działają według prostej zasady. Ich wzrost pobudzany jest przez ruch, czyli kurczenie się i rozciąganie miozyny i aktyny, włókien mięśniowych. Gdy intensywnie trenujemy, mięśnie są lepiej ukrwione, dotlenione i rośnie ich objętość. Analogicznie – gdy nie trenujemy, nie ruszamy się, nasze mięśnie zanikają. Aby rozbudować masę mięśniową, podstawowym nawykiem powinny stać się intensywne treningi siłowe. Jednak miłośnicy siłowni na pewno zdążyli zaobserwować, że to nie wystarczy. Treningi w ciągu kilku tygodni pozwolą zwiększyć masę, lecz tylko do pewnego poziomu – później już tylko utrzymujemy osiągnięte efekty, bez względu na to, jak długo i często ćwiczymy. Właśnie po to stosuje się tabletki na przyrost masy mięśniowej.

METADROL – ROZWIĄZANIE DLA AMBITNYCH

Metadrol to rewelacyjny suplement diety, którego regularne zażywanie skutkuje szybkim przyrostem masy mięśniowej. Jest to produkt dopuszczony do ogólnego użytku i w pełni bezpieczny. Odpowiednio stosowany zgodnie z zaleceniami na ulotce nie wywołuje skutków ubocznych. Metadrol to wielofunkcyjny Metadrol w postaci tabletek. Rozpoczynamy od zażywania po jednej tabletce dwa razy dziennie, by po pewnym czasie stopniowo zwiększać porcję aż do sześciu tabletek dziennie. Suplementowanie Metadrol pozwala osiągnąć dużo lepsze wyniki na siłowni. Zawarte w nim składniki aktywne zwiększają wytrzymałość mięśni i pobudzają przyrost masy mięśniowej. Jednocześnie pomagają spalić zbędny tłuszcz, by na siłowni można było skupiać się jedynie ma dodawaniu sobie pożądanej objętości. Istotą działania Metadrol jest to, że te tabletki na przyrost masy mięśniowej pozwalają też zmniejszać zakwasy i zwiększają siłę mięśni. Dzięki temu mamy więcej mocy na ćwiczenia, za to łatwiej się regenerujemy po ich zakończeniu – mięśnie mają wtedy czas, by urosnąć.

JAK DZIAŁA METADROL?

Innowacyjna formuła, jaką zawiera ten suplement diety, pozwala w łatwy sposób osiągnąć upragnione efekty. Metadrol ma działanie anaboliczne – czyli wspomagające syntezę nowych związków. W tym przypadku następuje anabolizm tkanki mięśniowej bez przykrych skutków ubocznych. Co ważne – Metadrol nie blokuje gospodarki hormonalnej u mężczyzny. Jest to bardzo istotne, gdyż spożywając tabletki na przyrost masy mięśniowej mężczyźnie zależy na tym, by stać się jeszcze bardziej męskim. Przybieranie na masie mięśniowej kosztem własnych atrybutów męskości, na przykład zmniejszonego libido lub zmniejszonej płodności, zupełnie nie wchodzi w grę. Systematyczna suplementacja pozwoli połączyć dietę, ćwiczenia i suplementację w jedną spójną całość i dzięki temu – uzyskać spójną, umięśnioną sylwetkę. Alternatywnie zamiast tabletek Metadrol można sięgnąć również po tabletki GH Balance, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony