Natural XL Cena:
159.00 PLN

Natural XL - tabletki na powiększanie penisa

Opakowanie:
60 kapsułek


Seks jest bardzo istotną sferą życia każdego mężczyzny. A jednym z jego atutów jest duży, twardy i zawsze gotów do akcji członek. Aby takiego osiągnąć, nie trzeba poddawać się zabiegom chirurgicznym. Nie ma również potrzeby stosować chałupniczych metod rozciągania członka. Wystarczy, że wzmocni się jego funkcje od wewnątrz stosując odpowiedni suplement diety – Natural XL.


JAK DZIAŁA NATURAL XL?

Tabletki na powiększanie penisa działają dzięki aktywnym składnikom roślinnym posiadającym niezwykłe właściwości. Pozwalają one zwiększyć penisa na długość i grubość już o 30%, co daje kilka centymetrów przyrostu. Tabletki te zwiększają penisa w czasie wzwodu, równocześnie polepszając parametry wzwodu. Sprawiają one, że krew silniej dopływa do członka, zwiększając jego ukrwienie. To z kolei sprawia, że erekcja jest silniejsza i dłuższa. Wzmocniony penis to także dłuższe igraszki łóżkowe oraz zwiększona objętość ejakulatu i mocniejsze doznania podczas orgazmu. Zawartość naturalnych afrodyzjaków w składzie Natural XL gwarantuje również zwiększone libido. Tabletki wydłużają penisa między innymi dzięki regularnym wzwodom i możliwości wypełniania się członka krwią. Dlatego też działania wzmagające popęd seksualny są tu tak istotne. Dzięki nim mężczyzna częściej ma ochotę na seks, ma na niego więcej energii i jest on bardziej satysfakcjonujący. W ciągu kilku dni zażywania suplementu jego problemy z małą męskością i niezbyt silną erekcją odejdą w niepamięć!


SKŁAD NATURAL XL

Natural XL ten jest polecany przez seksuologów głównie ze względu na silne działanie w porównaniu z naturalnym, nieszkodliwym składem. Zawarte w suplemencie diety aminokwasy: arginina i lizyna pozwalają na zwiększenie poziomu energii w komórkach oraz rozszerzają naczynia krwionośne penisa. Więcej energii, usuwanie zmęczenia, szybsza i większa erekcja – to właśnie domena tych aminokwasów! Lukrecja, buzdyganek naziemny i cucubita pepo to z kolei wyciągi roślinne o silnym działaniu zwiększającym poped. Znane są jako rośliny wzmacniające organizm, zwiększające dotlenienie mięśni, a przy tym zwiększające popęd seksualny. Są to naturalne afrodyzjaki, które od lat wykorzystuje się w medycynie chińskiej do leczenia problemów z płodnością oraz impotencją. Dziś mogą służyć temu, by na stałe wyleczyć kompleks małego penisa, który wielu mężczyzn przyprawia o prawdziwy ból głowy za każdym razem, gdy planują miło spędzić czas z partnerką.


STOSOWANIE NATURAL XL

Natural XL to bardzo silny, a jednocześnie bezpieczny środek oparty na składnikach roślinnych oraz aminokwasach. Dzięki temu jego stosowanie pozwala na osiągnięcie większego rozmiaru penisa już po kilku dniach suplementacji bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Zaleca się, aby nie stosować porcji większych niż polecane przez producenta tzn. 2 tabletek dziennie, popitych obficie wodą. Te tabletki na powiększanie penisa mają bowiem unikalny skład poprawiający ukrwienie i wzmacniający libido, opracowany dla każdej pojedynczej tabletki w optymalnym stężeniu. Zwiększenie porcji Natural XL nie wpłynie zatem na przyspieszenie efektów działania tabletek.