Nicofrin Cena:
137.00 PLN

Nicofrin - tabletki na rzucenie palenia

Opakowanie:
60 kapsułek

Palenie papierosów to nałóg nie tylko kosztowny, ale też niezmiernie szkodliwy dla organizmu. Poza tym, że palenie papierosów to strata ogromnej ilości pieniędzy i przyśpieszenie procesu starzenia się skóry, jest to przede wszystkim zwiększanie ryzyka wystąpienia licznych komplikacji zdrowotnych takich jak rak płuc, udar mózgu czy miażdżyca. Mimo licznych przestróg i kampanii, nałogowi palacze nie przestają palić. Wynika to z wieloletniego uzależnienia psychicznego oraz fizycznego. Rzucenie palenia to proces bardzo złożony, wymagający wielu poświęceń i ogromnej silnej woli. Konieczne jest skorzystanie z dodatkowej pomocy, jaką mogą się okazać tabletki na rzucanie palenia. Suplement diety Nicofrin wspomaga proces rzucania palenia. Osoby regularnie spożywające Nicofrin zauważają, że łatwiej sobie radzą z uzależnieniem od nikotyny, dzięki czemu chęć sięgania po papierosa pojawia się znacznie rzadziej. Ponadto, Nicofrin łagodzi wahania nastrojów, stres i nerwowość, czyli objawy, które zwykle towarzyszą odstawieniu papierosów.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Forma tabletek do ssania sprawia, że spożywanie suplementu jest proste i jeszcze bardziej skuteczne. Formuła Nicofrin opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach o udowodnionych właściwościach wspomagających rzucanie palenia. Suplement nie zawiera nikotyny. Główne składniki suplementu to korzeń kudzu i różeniec górski. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że chęć sięgnięcia po papierosa jest znacznie mniejsza. Co więcej, wspomniane składniki łagodzą stany depresyjne, stres i wahania nastrojów. Ponadto, osoby stosujące suplement diety Nicofrin zauważają zmniejszenie zmęczenia oraz ogólną poprawę samopoczucia. Jest to spowodowane poprawą wydolności organizmu wywołaną stopniowym oczyszczeniem go ze szkodliwych substancji oraz toksyn. Co więcej, tabletki na rzucanie palenia mają pozytywny wpływ na system nerwowy i znacznie go wzmacniają. Suplement diety Nicofrin dedykowany jest wszystkim osobom palącym niezależnie od stopnia nasilenia nałogu oraz płci. Może okazać się szczególnie pomocny u osób, u których nie sprawdziły się inne metody rzucania palenia.

STOSOWANIE NICOFRIN

Należy spożywać po jednej tabletce w momencie pojawienia się chęci na papierosa. Nie należy spożywać więcej niż 12 tabletek w ciągu doby. Ważne jest, aby tabletkę ssać powoli i nie przestawać, dopóki nie rozpuści się całkowicie. Optymalne rezultaty przynosi spożywanie suplementu przez okres co najmniej trzech miesięcy. Indywidualne różnice w metabolizmie, budowie ciała i ogólnych predyspozycjach organizmu przekładają się na to, że czas uzyskiwania optymalnych rezultatów może się różnić zależnie od osoby stosującej suplement diety.

PRZECIWWSKAZANIA

Producent nie zaleca spożywania suplementu przez osoby poniżej osiemnastego roku życia. Nie powinien być także stosowany przez kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią. W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu również należy zrezygnować ze spożywania tabletek.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony