Viamea Cena:
109.00 PLN

Nicorix - tabletki na rzucenie palenia

Opakowanie:
60 kapsułek


Palenie tytoniu towarzyszy ludzkości już od wielu wieków. Współcześnie jest to używka, która jednak zdecydowanie wychodzi z mody. Ludzkość stawia obecnie na zdrowy styl życia, do którego nie pasuje zwyczajnie papieros w dłoni. Motywacją do rzucenia palenia może być jednak nie tylko moda. Palenie tytoniu wprowadza do organizmu ludzkiego tyle niezdrowych składników, iż trudno o zachowanie dobrej kondycji fizycznej i zdrowia decydując się na tak zwane “puszczenie dymka”. Tytoń to także często powód wielu poważnych schorzeń, w tym również tych śmiertelnych – jak choćby nowotwory. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie i pożegnać się z papierosami raz na zawsze! Jak w tym może pomóc Nicorix?


SKŁAD I EFEKTY DZIAŁANIA

Jak to zrobić, gdy uzależniony od nikotyny organizm nie pozwala na skutecznie rzucenie palenia? Doskonałą pomocą mogą być suplementy w postaci tabletek, które pozwalają na stopniowe odzwyczajanie naszego ciała od uzależniającej nikotyny. Takim suplementem diety jest właśnie Nicorix. Jego receptura oparta została na trzech podstawowych składnikach naturalnego pochodzenia.


  • Zielona herbata – znana jest ona ze swych oczyszczających właściwości, dzięki czemu pozwala organizmowi na szybsze pozbycie się toksyn. To szybko i skutecznie wpływa zbawiennie na wygląd skóry oraz ogólne samopoczucie. Kolejnym z wykorzystanych w recepturze składników jest popularna obecnie guarana. Charakteryzuje się ona właściwościami energetyzującymi, zawiera bowiem trzy razy więcej kofeiny niż znana i lubiana przez wszystkich kawa. Ogranicza ona zatem uczucie senności i zmęczenia, dodaje nam tak zwanego “kopa”. Dodatkowo zwiększa przemianę materii. Dzięki temu uniknąć można częstego i niepożądanego efektu ubocznego podczas procesu rzucania palenia, jakim jest przybieranie na wadze. Często rezygnując z papierosów szukamy podświadomie innego “zajadacza stresu” – może okazać się nim właśnie podjadanie. Dodatkowa pomoc dla organizmu podczas spalania kalorii z pewnością okaże się zatem niezwykle pomocna.


  • Korzeń kudzu – to właściwy element Nicorix, który pozwala uwolnić się od chęci na papierosa. Nicorix działa na układ nerwowy organizmu blokując receptory nikotynowe. Dzięki temu uczucie chęci zapalenia znika już po spożyciu jednej kapsułki Nicorix. Skład tabletek jest zatem zupełnie naturalny, można go stosować zupełnie bezpiecznie mając na względzie jednak by nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia, oraz iż suplement diety nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Co więcej, tabletki nie zawierają nikotyny. A to jest jeden z najpopularniejszych składników stosowanych w innego rodzaju preparatach, które mają wspomagać rzucanie palenia. Nicorix pozwala na uwolnienie się od tej trującej substancji od razu, co jest zdecydowanym atutem, którego nie sposób nie zauważyć!


Skutki rzucenia palenia nasz organizm odczuje już po 24 godzinach. Następnie dzień po dniu będzie usuwał toksyny, by móc cieszyć się z powrotem dobrym zdrowiem, silnymi płucami i białymi zębami. Brak tego jakże zbędnego nałogu to również więcej pieniędzy w portfelu – potwierdzi to każdy były palacz. Warto zatem pozwolić sobie pomóc – z tabletkami Nicorix szybko pożegnamy się z papierosami.