ViVo Kolagen Rybi Cena:
50.00 PLN

PeniGra - tabletki na erekcje

Opakowanie:
30 kapsułek

PeniGra to jeden z najpopularniejszych suplementów diety zwiększających potencję i ochotę na seks. Ponadto PeniGra doskonale radzi sobie z zaburzeniami erekcji i potęguje zadowolenie z seksu. Co ważne – produkt ten jest w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Pozwala on uzyskać trwałe efekty już po kilku tygodniach stosowania.

SKŁAD I ZASTOSOWANIE PENIGRA

PeniGra jest kompozycją składników, stosowanych od wieków jako środki wzmacniające męską potencję. Dzięki temu możemy mieć pewność, że produkt ten nie wpłynie negatywnie na męski organizm, nawet w przypadku długoterminowego stosowania. Co ważne – ten suplement diety jest środkiem, który działa dopiero w dłuższej perspektywie czasowej. Nie trzeba więc zażywać go na godzinę przed stosunkiem:

  • Wyciąg z chińskiego cytryńca – przez wiele lat substancja ta była w Państwie Środka uważana za jeden z najskuteczniejszych środków na potencję.

  • Wyciąg z drewna Muira Pauma – substancja ta jest odpowiedzialna w głównej mierze za zwiększenie erekcji i popędu płciowego. Z racji swego pochodzenia, jest ona bardzo często wykorzystywana przez ludy amazońskie.

  • Guarana – składnik ten jest odpowiedzialny za ogólne pobudzenie organizmu. Jego działanie przypomina w pewnym stopniu kofeinę. Warto jednak zaznaczyć, że działanie guarany na organizm jest znacznie mniej szkodliwe, niż np. w przypadku wspomnianej kofeiny.

  • Wyciąg z palmy sabalowej – substancja ta jest znana ludziom od wieków jako naturalny “wzmacniacz” reakcji biochemicznych, odpowiedzialnych za produkcję męskiego hormonu – testosteronu.

JAK STOSOWAĆ TABLETKI NA POTENCJĘ?

PeniGra powinien być stosowany codziennie, w ilości od jednej, do maksymalnie dwóch kapsułek na dobę. Warto zaznaczyć, że każda kapsułka zaraz po spożyciu powinna być popita dużą ilością wody. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanej porcji. Krok ten nie spowoduje zwielokrotnienia działania suplementu diety a jednocześnie może w znaczący sposób zaszkodzić prawidłowej pracy ludzkiego organizmu. Bardzo istotne jest to, że terapia PeniGrą nie powinna trwać dłużej, niż 10 tygodni. Po upływie tego czasu, należy na co najmniej 2 – 3 tygodnie odstawić PeniGra. W wielu przypadkach ponowne stosowanie produktu nie jest konieczne, głównie ze względu na fakt przywrócenia prawidłowego popędu płciowego i satysfakcji z życia erotycznego. Alternatywnie zamiast tabletek PeniGra można sięgnąć również po tabletki VigraFast, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

SKUTKI UBOCZNE PRZYJMOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Badania nie wykazały pojawienia się niebezpiecznych dla zdrowia skutków ubocznych. Niemniej w niektórych przypadkach stosowanie PeniGra może wiązać się z wydłużeniem czasu reakcji, co może mieć znaczenie w przypadku prowadzenia samochodu. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych, należy jak najszybciej odstawić suplement diety i skonsultować się z lekarzem w celu zdefiniowania powodu zaistniałej sytuacji. Tabletki na erekcję powinny być przechowywane w miejscu skutecznie zabezpieczonym przed dziećmi. Warto również zwrócić uwagę na konieczność ich przechowywania w stosunkowo chłodnym (około 20 stopni Celsjusza) i zaciemnionym otoczeniu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony