Penis XL Cena:
139.90 PLN

Penis XL - tabletki na powiększanie penisa

Opakowanie:
60 tabletek

Elementem ludzkiego ciała, z którego mężczyźni są przeciętnie najmniej zadowoleni jest penis. Najczęściej spotkanym kompleksem jest obawa przed posiadaniem zbyt małego przyrodzenia. Korzystają na tym niestety przedsiębiorcy oferujący drogie i zazwyczaj bolesne zabiegi mające na celu powiększenie męskiego członka. Często są one jednak nie tylko nieskuteczne, ale też niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego też warto sięgnąć po bardziej naturalne i bezpieczne rozwiązanie tego problemu. Penis XL to produkt, którego skład opiera się w stu procentach na naturalnych substancjach. Wychodząc naprzeciw męskim potrzebom, producent stworzył kapsułki, które wspomagają zwiększenie prącia i podniesienie libido, będąc jednocześnie bezpiecznymi w stosowaniu. Dzięki temu problem zostaje rozwiązany w sposób bezbolesny, a co ważniejsze bez uszczerbku na zdrowiu i dzięku temu duży penis staje się realny.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Tabletki na powiększanie penisa Penis XL opracowano w taki sposób, aby przede wszystkim wspomagały wzrost rozmiarów członka i podniesienie poziomu libido. Oprócz tego wzmagają również odczuwanie satysfakcji seksualnej zarówno przez stosującego je mężczyznę, jak i jego partnerkę. Nie pozostaje to bez wpływu na samopoczucie fizyczne i psychiczne obojga, jak i tworzoną przez nich relację. Dodatkowo suplement wspomaga wydłużenie intymnych zbliżeń. Składniki zawarte w suplemencie diety to: żeń-szeń syberyjski, Muira Puama, palma sabalowa, buzdyganek naziemny, epimedium wielkokwiatowe, L-arginina, wapń. Wyciągi roślinne pochodzą z ziół znanych jako afrodyzjaki. Wspomagają one podnoszenie poziomu libido, co skutkuje częstszymi i dłuższymi erekcjami. Ekstrakt z żeń-szenia dodatkowo wzmaga dopływ krwi do prącia. Dzięki temu ciała jamiste penisa rozszerzają się co skutkuje wydłużeniem i pogrubieniem prącia. Suplement to preparat, w którego skład wchodzą jedynie substancje naturalne. Dzięki temu jest bezpieczny dla zdrowia w przeciwieństwie do drogich i często nieskutecznych zabiegów mających na celu wydłużenie penisa. Jest to produkt przeznaczony zarówno dla mężczyzn niezadowolonych z wyglądu i rozmiaru swojego przyrodzenia, ale także i tych, którzy chcą wspomóc swoje seksualne możliwości i zwiększyć przyjemność czerpaną z intymnych zbliżeń z partnerką. Zapewniają większą rozkosz również jej.

STOSOWANIE

Zalecana dzienna porcja spożycia Penis XL to jedna do dwóch tabletek, w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, tuż przed głównym posiłkiem. Kapsułki należy popijać dużą ilością wody. Spożywanie alkoholu oraz utrzymywanie diety bogatej w dużą ilość owoców cytrusowych oraz tłuszczy jest niewskazane podczas spożywania suplementu diety. Należy również pamiętać, że suplement diety nie może zastąpić zdrowe i zrównoważonego planu odżywiania, a jedynie stać się jego integralnym elementem.

PRZECIWWSKAZANIA

Spożywanie suplementu diety Penis XL przez osoby, które nie ukończyły osiemnastego roku życia jest niewskazane. Nie należy go także spożywać w przypadku występowania nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony