Profolan Cena:
199.00 PLN

Profolan - tabletki na porost włosów

Opakowanie:
60 kapsułek

Wiele mężczyzn boryka się z wypadaniem włosów. Tymczasem gęste włosy to dla wielu symbol urody, męskości, młodości oraz witalności. Postępujące zakola i łysienie wpędza wielu mężczyzn w kompleksy. Na rynku dostępnych jest wiele wcierek, szamponów i ampułek mających na celu zagęszczenie włosów. Jednakże, aby skutecznie zwalczać łysienie, należy rozpocząć przyjmowanie odpowiednich suplementów diety, które będą działać od środka. Tabletki na porost włosów Profolan to suplement dla mężczyzn borykających się z wypadaniem włosów.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Formuła suplementu diety Profolan jest bogata w liczne naturalne składniki. Zostały one starannie wyselekcjonowane i dobrane tak, aby się uzupełniały. Dzięki temu Profolan działa od wewnątrz i skutecznie radzi sobie z problemem łysienia. Całkowicie naturalna formuła oznacza, że suplement jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, występuje krótka lista przeciwwskazań, a ryzyko występowania skutków ubocznych zostało zredukowane do minimum. Co więcej, w porównaniu do innych suplementów diety, które mają na celu poprawienie wyglądu włosów, Profolan działa kompleksowo i szybko, a zadowalające efekty można uzyskać już po trzech miesiącach stosowania suplementu regularnie i w zgodzie z zaleceniami producenta. Profolan na tle innych suplementów wyróżnia się innowacyjną formułą Grow3, na którą składa się unikalna, specjalnie opracowana mieszanka wyciągu z pokrzywy, skrzypu polnego i l-cysteiny. W skład formuły suplementu wchodzą skrzyp polny, miedź, cynk, biotyna, l-cysteina, pokrzywa zwyczajna, taurycyna, witamina A, witaminy B1 oraz B6, a także witamina E. Składniki te działają kompleksowo, stymulując porost włosów, poprawiając ukrwienie skóry głowy, wzmacniając mieszki włosowe i umacniając naturalny odcień włosów. Dodatkowo odżywiają organizm o brakujące składniki w organizmie. Suplement diety Profolan wpływa także na blokowanie hormony DTH. Jest to hormon, którego podwyższony poziom doprowadza do osłabienia mieszków włosowych oraz utraty naturalnego koloru włosów.

STOSOWANIE

Producent zaleca spożywanie dwóch tabletek dziennie. Suplement diety Profolan należy spożyć w trakcie posiłku i popić go szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta porcji do spożycia na dzień. Optymalne rezultaty suplementacji można osiągnąć, stosując suplement diety Profolan w zgodzie z zaleceniami producenta przez co najmniej trzy miesiące. Z powodu indywidualnych różnic w ogólnych predyspozycjach organizmu, w tym różnicach w budowie ciała i metabolizmie, czas niezbędny do osiągnięcia optymalnych efektów może być różny dla każdej z osób stosującej tabletki na porost włosów Profolan.

PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej dwunastego roku życia. Producent nie zaleca także spożywania suplementu Profolan opinie przez kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Stwierdzona nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu również jest przeciwwskazaniem do jego stosowania.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony