Sex Elixir Cena:
49.90 PLN

Sex Elixir - afrodyzjak na sprawność seksualną

Opakowanie:
15 ml

Suplement diety Sex Elixir to afrodyzjak na sprawność seksualną. Jest to produkt wyróżniający się na rynku spośród innych afrodyzjaków przede wszystkim sprawdzoną i udowodnioną, niezwykłą skutecznością. Sex Elixir jest efektem wielu lat badań nad takim stężeniem poszczególnych składników, których połączone działanie będzie optymalne. Co więcej, opisywany produkt jest około trzykrotnie mocniejszy niż inne suplementy diety tego rodzaju – udało się to osiągnąć dzięki zwiększeniu stężenia składników. Co więcej, afrodyzjak na sprawność seksualną jest produktem w dobrej, atrakcyjnej cenie, biorąc pod uwagę jego jakość i skuteczność.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Sex Elixir to produkt udoskonalający życie seksualne wielu ludzi na całym świecie. Suplement ten daje mnóstwo satysfakcji i sprawia, że każdy stosunek jest niezwykły. Wszystko dzięki starannie opracowanej recepturze – co więcej, opisywany produkt jest zupełnie bezpieczny dla organizmu oraz nie powoduje skutków ubocznych. Kolejnymi efektami, jakie można osiągnąć dzięki regularnemu stosowaniu preparatu Sex Elixir jest wzrost poziomu libido, spotęgowanie siły doznań oraz zwalczenie paraliżującej nieśmiałości – dzięki temu każde zbliżenie to czysta przyjemność. Jeżeli ktoś zastanawia się jeszcze, w czym tak naprawdę tkwi istota skuteczności produktu Sex Elixir, powinien dowiedzieć się więcej o składnikach suplementu diety. Jednym z głównych składników produktu Sex Elixir jest L-arginina, substancja biorąca udział w procesie tworzenia tlenku azotu, którego niedobór u mężczyzn skutkuje zaburzeniami erekcji oraz osłabieniem doznań płynących z seksu. U kobiet niedobór tlenku azotu powoduje obniżenie pobudzenia seksualnego. Składnik produktu Sex Elixir, jakim jest L-arginina przy udziale specjalnego enzymu przekształca się w cytrulinę, w wyniku czego wydziela się tlenek azotu. L-arginina wpływa więc pozytywnie na sprawność seksualną – poprawia sprawność ogólną oraz zwiększa wydolność, a także poprawia ukrwienie narządów płciowych. Co więcej, L-arginina zwiększa także napływ krwi do ciał jamistych prącia, dzięki czemu redukuje także problemy z erekcją. Udowodniono również, że L-arginina zwiększa masę mięśni, zmniejsza ilość tłuszczów oraz podnosi ruchliwość i liczbę plemników. Kolejnym składnikiem produktu Sex Elixir jest buzdyganek naziemny, którego działaniem jest nie tylko zwiększenie masy mięśniowej i poziomu testosteronu u mężczyzn, ale także podwyższenie libido i zwiększenie płodności. Ta roślina jest pomocna również dla osób, które zmagają się z bezpłodnością – według badań regularne przyjmowanie produktów z zawartością ekstraktu z buzdyganka naziemnego sprzyja poprawie ruchliwości i jakości składu ejakulatu, który pozwala na zapłodnienie komórki jajowej. W związku z powyższym, opisywana roślina to wyjątkowo silny afrodyzjak!

STOSOWANIE

Porcja, która jest zalecana to spożycie ośmiu kropel na godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Krople można dodawać do chłodnej wody.

PRZECIWWSKAZANIA

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby, które nie skończyły osiemnastu lat, a także przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować suplementu diety w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony