Spartanol Cena:
133.00 PLN

Spartanol - tabletki na przyrost masy miesniowej

Opakowanie:
30 kapsułek

Spartanol to suplement diety przeznaczony dla osób zajmujących się na co dzień profesjonalnym sportem i pragnących osiągnąć wspaniałą, wysportowaną sylwetkę. To produkt w kapsułkach, którego celem jest wspomaganie budowania masy mięśniowej. Posiada bardzo dobrze dobrany skład oraz jest wysoce przyswajalny. Jego działanie związane jest z wieloma płaszczyznami sportowej aktywności i dzięki jego stosowaniu możliwe jest uzyskanie ok. 10 kg masy mięśniowej w miesiąc czasu.

JAK DZIAŁA SPARTANOL?

Spartanol to tabletki na przyrost masy mięśniowej, która przed wszystkim dodaje bardzo dużo energii oraz siły. Objawia się to nie tylko podczas treningu, ale także w życiu codziennym. Jego działanie powoduje, że mięśnie męczą się znacznie mniej, co wpływa na zwiększenie ilości powtórzeń przy mniejszym zużyciu siły. Ponadto dzięki stosowaniu preparatu mięśnie znacznie szybciej wprowadzają się w stan relaksacji, co daje efekt szybszego nabudowania ich włókien. Stosowanie Spartanolu to także większy przyrost masy. A to dzięki aminokwasom, które dają większe możliwości anaboliczne oraz aktywuje nieużywane dotąd kanały metaboliczne organizmu. W skład Spartanolu wchodzą również substancje wpływające na szybsze spalanie tłuszczu. To sprawia, że produkt jest również bardzo popularny wśród płci żeńskiej.

SKŁAD SPARTANOL

Naczelną substancją aktywną zawartą w Spartanol jest AAKG (alfa-ketoglutaran L-argininy). Jest on odpowiedzialny za wspomaganie produkcji tlenku azotu, będącego substratem w wielu reakcjach chemicznych zachodzących w organizmie. AAKG powoduje lepsze natlenienie mięśni oraz ich odżywienie podczas treningu. Ponadto zapobiega pojawianiu się w organizmie wolnych rodników, odpowiedzialnych np. za osadzanie się wewnątrz naczyń krwionośnych złogów cholesterolowych, bardzo niebezpiecznych dla zdrowia. Spartanol wpływa również na większy napływ wody do mięśni, co powoduje że osoba, która go stosuje wydaje się bardziej zbudowana, powiększa się obwód jej mięśni. Woda wpływa również na przyspieszone tempo metabolizmu. Oprócz omawianego powyżej AAKG w skład Spartanolu wchodzi jabłczan kreatyny. Tego typu substancja powoduje przyspieszenie metabolizmu komórkowego oraz większy dopływ wody do mięśni. Receptura Spartanolu ponadto jest uzupełniona o aminokwasy, które powodują budowę lepszej muskulatury oraz niezbędne elementy takie jak cynk, żelazo, magnez i potas.

SKUTECZNOŚĆ SPARTANOL

Skuteczność omawianego specyfiku została potwierdzona między innymi przez badania specjalistów w Stanach Zjednoczonych. Po upływie miesiąca u badanych osób stwierdzono przyrost masy mięśniowej w ilości 10 kg. Ponadto bezpieczeństwo produktu potwierdziła Światowa Agencja Antydopingowa. Wszystko to wpływa na popularność produktu, zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i niedoświadczonych amatorów sportu, trenujących raz na jakiś czas. Spartanol jest również chętnie stosowany przez gwiazdy Hollywood. Jego największą zaletą jest to, że przy jego udziale można zbudować naprawdę genialną sylwetkę, bez przymusu wyczerpujących treningów czy diet i ustawicznego liczenia kalorii. Jest więc chyba na dzień dzisiejszy najlepszą propozycją suplementu jaki istnieje na rynku. Alternatywnie zamiast tabletek Spartanol można sięgnąć również po tabletki Mass Extreme, które odznaczają się zbliżonym działaniem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony