Testolan Cena:
189.00 PLN

Testolan - tabletki na potencje

Opakowanie:
120 kapsułek

Męska forma w dużej mierze zależy od poziomu testosteronu. To właśnie ten hormon odpowiada u mężczyzn za siłę fizyczną oraz sprawność seksualną i poziom libido. Prawdziwy, męski mężczyzna to ten, który chce i może o każdej porze!

TABLETKI NA ZWIĘKSZENIE LIBIDO

Gdy męskie libido spada, trudno jest zachować dotychczasową kondycję seksualną. Coraz rzadziej mężczyzna ma ochotę na seks, nie inicjuje stosunków, a gdy już z jakiegoś powodu dojdzie do seksu, wówczas trudno jest mu utrzymać erekcję na wysokim poziomie i osiągnąć satysfakcjonujący orgazm. Zbyt niski poziom libido u mężczyzny nie jest stanem właściwym i warto trochę wspomóc swoją gospodarkę hormonalną stosując tabletki na sprawność seksualna. Maja one na celu podwyższenie poziomu testosteronu, a tym samym – podniesienie libido i zwiększenie poziomu energii i witalności. Testolan to unikalny produkt w postaci wygodnych kapsułek zawierających jako substancję czynną wiele składników roślinnych regulujących poziom testosteronu. Zwiększenie jego poziomu w organizmie sprawia, że facet czuje się bardziej męski, ma więcej siły, jego mięśnie są zdolne do większego wysiłku (również łóżkowego). Unikalny skład produktu to przede wszystkim: kozieradka, buzdyganek naziemny oraz kwas D-asparaginowy wpływające na zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Dodatkowymi składnikami są: korzeń maca i żeń-szeń dodające energii i wspierające libido, oraz między innymi witamina E – witamina młodości, przeciwutleniacz dbający o zahamowanie procesów starzenia się organizmu.

DLA KOGO TABLETKI NA LIBIDO?

Suplement diety wspierający sprawność seksualną może być zażywany przez wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy czuja na tym polu ubytki. Najczęściej problemy z erekcją i spadkiem libido dotyczą mężczyzn po 40 roku życia, ale zaczynają się już u 30-latków. Z roku na rok ich organizm przestaje być tak wydolny jak w wieku 20 lat. Duży wpływ na spadek libido ma również codzienny tryb życia – pogoń za sukcesami, za pieniędzmi, konieczność podołania obowiązkom i zapewnienia bytu rodzinie, stres w pracy. To wszystko negatywnie wpływa na poziom testosteronu w organizmie mężczyzny. Bardzo ważne jest zatem, by nieco zwolnić i zastanowić się, jak codzienne życie wpływa na stan naszego organizmu. Dobrym sposobem jest też zastanowienie się nad suplementacją preparatów roślinnych, które wesprą produkcję testosteronu.

TESTOLAN EFEKTY

Testolan daje pierwsze efekty już po kilku godzinach od zastosowania – czujemy zwiększony przypływ energii, więcej siły fizycznej i wyraźnie zmniejszone zmęczenie. Stosowanie Testolanu z czasem może być dla nas niczym kawa – będzie pobudzał i dodawał energii do życia i do seksu. Do uzyskania trwałych efektów niezbędnych jest kilka tygodni suplementacji Testolanu. Efekty zostaną zauważone w postaci zwiększonej chęci na seks, dużo większej wytrzymałości w łóżku, silniejszego wytrysku, twardszego penisa podczas wzwodu oraz silniejszego orgazmu, co zdecydowanie poprawi jakość współżycia.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony