Testolan Cena:
189.00 PLN

Testolan - tabletki na potencje

Opakowanie:
120 kapsułek

Męska forma w dużej mierze zależy od poziomu testosteronu. To właśnie ten hormon odpowiada u mężczyzn za siłę fizyczną oraz sprawność seksualną i poziom libido. Prawdziwy, męski mężczyzna to ten, który chce i może o każdej porze!

TABLETKI NA ZWIĘKSZENIE LIBIDO

Gdy męskie libido spada, trudno jest zachować dotychczasową kondycję seksualną. Coraz rzadziej mężczyzna ma ochotę na seks, nie inicjuje stosunków, a gdy już z jakiegoś powodu dojdzie do seksu, wówczas trudno jest mu utrzymać erekcję na wysokim poziomie i osiągnąć satysfakcjonujący orgazm. Zbyt niski poziom libido u mężczyzny nie jest stanem właściwym i warto trochę wspomóc swoją gospodarkę hormonalną stosując tabletki na sprawność seksualna. Maja one na celu podwyższenie poziomu testosteronu, a tym samym – podniesienie libido i zwiększenie poziomu energii i witalności. Testolan to unikalny produkt w postaci wygodnych kapsułek zawierających jako substancję czynną wiele składników roślinnych regulujących poziom testosteronu. Zwiększenie jego poziomu w organizmie sprawia, że facet czuje się bardziej męski, ma więcej siły, jego mięśnie są zdolne do większego wysiłku (również łóżkowego). Unikalny skład produktu to przede wszystkim: kozieradka, buzdyganek naziemny oraz kwas D-asparaginowy wpływające na zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Dodatkowymi składnikami są: korzeń maca i żeń-szeń dodające energii i wspierające libido, oraz między innymi witamina E – witamina młodości, przeciwutleniacz dbający o zahamowanie procesów starzenia się organizmu.

DLA KOGO TABLETKI NA LIBIDO?

Suplement diety wspierający sprawność seksualną może być zażywany przez wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy czuja na tym polu ubytki. Najczęściej problemy z erekcją i spadkiem libido dotyczą mężczyzn po 40 roku życia, ale zaczynają się już u 30-latków. Z roku na rok ich organizm przestaje być tak wydolny jak w wieku 20 lat. Duży wpływ na spadek libido ma również codzienny tryb życia – pogoń za sukcesami, za pieniędzmi, konieczność podołania obowiązkom i zapewnienia bytu rodzinie, stres w pracy. To wszystko negatywnie wpływa na poziom testosteronu w organizmie mężczyzny. Bardzo ważne jest zatem, by nieco zwolnić i zastanowić się, jak codzienne życie wpływa na stan naszego organizmu. Dobrym sposobem jest też zastanowienie się nad suplementacją preparatów roślinnych, które wesprą produkcję testosteronu.

TESTOLAN – EFEKTY

Testolan daje pierwsze efekty już po kilku godzinach od zastosowania – czujemy zwiększony przypływ energii, więcej siły fizycznej i wyraźnie zmniejszone zmęczenie. Stosowanie Testolanu z czasem może być dla nas niczym kawa – będzie pobudzał i dodawał energii do życia i do seksu. Do uzyskania trwałych efektów niezbędnych jest kilka tygodni suplementacji Testolanu. Efekty zostaną zauważone w postaci zwiększonej chęci na seks, dużo większej wytrzymałości w łóżku, silniejszego wytrysku, twardszego penisa podczas wzwodu oraz silniejszego orgazmu, co zdecydowanie poprawi jakość współżycia.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony