Viafem Cena:
149.90 PLN

Viafem - tabletki na libido u kobiet

Opakowanie:
10 kapsułek

Viafem to suplement diety, który pomoże zwiększyć libido oraz wrażliwość seksualną u kobiety. Preparat zawiera tylko naturalne składniki, a więc jest całkowicie bezpieczny. Zioła zawarte w kapsułkach zwiększą ukrwienie łechtaczki i intensywność nawilżenia pochwy. Wszystko to sprawi, że kobieta będzie wrażliwsza na pieszczoty partnera, a osiągany orgazm będzie dużo bardziej intensywny.

JAK DZIAŁA VIAFEM?

Viafem to viagra dla kobiet do stosowania przed planowym stosunkiem seksualnym. Skład preparatu został skonstruowany w taki sposób, by silnie wspomagać kobiece funkcje seksualne oraz poziom hormonów, a jednocześnie wzmocnić pożądanie seksualne. Należy pamiętać jednak o tym, że żaden suplement diety nie zastąpi regularnych i dobrze zbilansowanych posiłków. Może on jedynie wspomóc prawidłową pracę organizmu i zachowanie pełni sił witalnych. Suplement diety Viafem działa dość szybko. Tabletka przyjęta 45 do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym znacząco wzmocni popęd seksualny. Trzeba jednak pamiętać, że organizm każdej kobiety jest inny, dlatego też czas potrzebny na uzyskanie pożądanych efektów może się różnić. Jeśli po upływie godziny nie zauważy się widocznych zmian należy zachować cierpliwość. W składzie Viafem znajdziemy tylko naturalne składniki, takie jak: koniczyna czerwona, ziele Damiana, szałwia lekarska, imbir, owies zwyczajny, korzeń lukrecji, dzięgiel chiński oraz chmiel zwyczajny. Suplement diety dla kobiet Viafem warto kupić na stronie producenta. Dzięki temu zyskuje się gwarancje, że otrzyma się produkt pełnowartościowy i oryginalny.

STOSOWANIE VIAFEM

Dużą zaletą tego preparatu jest to, że w przeciwieństwie do innych suplementów diety na libido u kobiet nie trzeba przyjmować go codziennie. Wystarczy przyjąć pigułkę około 45 do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym i popić wodą. Nie powinno się przyjmować więcej niż 1 pigułki w ciągu 24 godzin. Kapsułki powinny być przechowywane w taki sposób, by dzieci nie miały do nich dostępu. Najlepsze będzie zacienione i suche miejsce, gdzie temperatura będzie mieściła się w zakresie między 15, a 25 stopni Celsjusza. Nie należy stosować preparatu, jeśli termin jego przydatności do spożycia upłynął.

PRZECIWWSKAZANIA

Preparatu nie powinny stosować kobiety, u których została stwierdzona alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Tabletki nie powinny być przyjmowane również przez kobiety poniżej 18 roku życia, w ciąży i karmiące piersią. Osoba cierpiąca na choroby serca, albo mająca problemy z wysokim ciśnieniem krwi przed zażyciem preparatu powinna skonsultować się z lekarzem. Podczas kuracji tym środkiem powinno się unikać spożywania alkoholu, gdyż ma on wpływ na obniżenie ciśnienia we krwi. Opóźnić lub zmniejszyć działanie Viafem mogą również tłuste posiłki i spożyte owoce cytrusowe.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony