Viageon Cena:
119.90 PLN

Viageon - tabletki na erekcje

Opakowanie:
12 kapsułek

Tabletki Viageon to nowoczesny suplement diety, którego zadaniem jest kompleksowe wspieranie męskiej potencji. Jest ona odpowiedzialna za sprawność seksualną, która jest ważną kwestią w życiu każdego mężczyzny.

JAK DZIAŁA VIAGEON?

Tabletki na erekcję marki Viageon to produkt pochodzenia naturalnego, który jest w pełni bezpieczny dla naszego organizmu. Składają się one z szeregu substancji, które można znaleźć w owocach, warzywach i ziołach z całego świata. Część z nich jest wykorzystywana w medycynie już przez kilka tysięcy lat. Viageon działa na wielu płaszczyznach. Poprawia i wzmacnia erekcję, zwiększa popęd seksualny a także opóźnia wytrysk. Właśnie dlatego preparat ten jest nazywany kompleksowym meritum na męskie problemy z potencją. Preparat zawiera najczęściej spotykane substancje, wspierające leczenie problemów z męską potencją. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom składników, skuteczność suplementu diety jest jeszcze większa.

  • Witamina B3 – działa pobudzająco i zmniejsza odczucie senności. Ponadto działa wspomagająco w zwiększaniu zdolności seksualnych u mężczyzn.

  • Imbir – ten naturalny składnik, przez wielu używany w kuchni, jest tak naprawdę bardzo silny afrodyzjakiem. Podwyższa on ciśnienie krwi a także działa stymulująco na męski układ rozrodczy.

  • L arginina – to substancja, którą wytwarza ludzki organizm. Często jednak zdarza się (zwłaszcza w przypadku problemów z potencją), że jej ilość jest zbyt mała, by skutecznie zwiększyć doznania seksualne. W ludzkim organizmie oddziałuje ona głównie na erekcję prącia i intensyfikuje doznania seksualne.

  • Muira Puama – to wyciąg z kory tzw. Drzewa Potencji. Substancja ta ma silne właściwości pobudzające. Co więcej, działa na centralny układ nerwowy zwiększając doznania seksualne.

STOSOWANIE

W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek. Ze względu na fakt, że optymalna porcja suplementu diety wynosi 1 – 2 tabletki na dobę, opakowanie wystarcza na około 30 – 60 dni. Podczas spożywania suplementu diety warto pamiętać o następujących zasadach:

  • Tabletki spożywamy zawsze rano, najlepiej tuż po śniadaniu. Dzięki temu zwiększamy efektywność wchłaniania substancji czynnych, zawartych w kapsułkach.

  • Tabletki na erekcję powinny być za każdym razem popijane dużą ilością wody.

  • Suplement diety nie może być spożywany przez osoby, które cierpią na uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.

  • Tabletki na erekcję nie mogą być stosowane przez osoby niepełnoletnie.

  • Jeśli osoba podejmująca się terapii cierpi na problemy z krążeniem, bądź nadciśnieniem, stosowanie preparatu powinno być dokładnie skonsultowane z lekarzem specjalistą.

Pierwsze, długotrwałe efekty kuracji można zauważyć już po około 2 tygodniach stosowania preparatu. Czas ten może być jednak różny, zależnie od szybkości metabolizmu u danego człowieka.

UWAGI

Viageon jest suplementem diety. Oznacza to, że nie można go stosować jako jej zamiennik, lecz wyłącznie jako dodatek do niej. W przeciwnym razie stosowanie preparatu może wywołać skutki uboczne. Specyfiku nie należy stosować wraz z alkoholem, gdyż osłabia on skuteczność działania preparatu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony