Viper Cena:
159.00 PLN

Viper - tabletki na potencję

Opakowanie:
60 tabletek


Viper jest suplementem diety stworzonym w trosce o osoby, które cierpią z powodu przedłużających się stanów przemęczenia i osłabienia organizmu, a także problemów natury seksualnej, które wywołane zostały niewłaściwym i niezbyt zdrowym stylem życia. Efekty te wywołuje między innymi nadmierny stres, zbyt mała ilość snu oraz przepracowanie.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Viper to suplement diety przede wszystkim wspomagający sprawność seksualną oraz poprawiający obniżone z wielu powodów libido. Tabetki Viper, jeśli są stosowane w zgodzie z przeznaczeniem i zaleceniami są bezpieczne dla zdrowia. Zostały one bowiem pozytywnie zaopiniowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Dzięki temu użytkownicy suplementu mają pewność, że składniki go tworzące są najwyższej jakości oraz spełniają wszystkie normy jakościowe. Suplement diety poprawiający sprawność seksualną tworzą:

  • Witamina B1 (inaczej tiamina) to niedoceniana, choć niezwykle ważna dla ludzkiego organizmu witamina, której nawet niewielkie niedobory mogą mieć bardzo poważne konsekwencje dla kondycji organizmu. Niedobór witaminy B1 przyczyna się między innymi do utraty łaknienia, drażliwości, depresji, problemów natury seksualnej czy zaburzeń układu nerwowego i krwionośnego;

  • Witamina B6 (inaczej pirydoksyna) odpowiada między innymi za prawidłowe działanie układu nerwowego, reguluje także ciśnienie krwi oraz pracę serca;

  • Witamina B8 (inaczej inozytol) to składnik niezbędny do tego, by układ nerwowy był w stanie prawidłowo funkcjonować. Inozynol występuje między innymi w mleku, owocach, zbożu i warzywach. Jednak jego ilość w produktach spożywczych nie jest wystarczająco wysoka, dlatego warto sięgać po suplementy zawierające ten właśnie pierwiastek;

  • Witamina B12 (inaczej kobalamina), jeśli utrzymuje się w organizmie na odpowiednim poziomie nie tylko działa kojąco na nerwy, ale również podnosi odporność na stres, zapobiega anemii i poprawia apetyt. Niektórzy specjaliści twierdzą nawet, że ciągłe suplementowanie organizmu witaminą B1 znacznie zmiesza ryzyko zachorowania w przyszłości na Alzheimera;

  • Magnez to pierwiastek niezbędny, do przeprowadzania wielu procesów w organizmie. Niedobory magnezu przejawiają się poprzez problemy z koncentracją, drażliwość, ciągłe zmęczenie oraz skurcze łydek czy drganie powiek.

Tabletki na erekcję Viper przede wszystkim w pozytywnym tego słowa znaczeniu stymulują działanie układu nerwowego. Odpowiednio dobrane witaminy dają poczucie psychicznego odprężenia, wspomagając tym samym sprawność seksualną.


STOSOWANIE

Zalecana porcja do spożycia to jedna tabletka w ciągu dnia, koniecznie spożywana w czasie trwania posiłku. Tabletkę należy popić dużą ilością niegazowanej i niesłodzonej wody.


PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety Viper nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Żaden suplement, nawet najlepiej skomponowany nigdy nie zastąpi dobrze zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Może jedynie stanowić środek wspomagający dietę i regularne ćwiczenia.