ViVo Kolagen Rybi Cena:
109.00 PLN

ViVo Kolagen Rybi - tabletki na zmarszczki

Opakowanie:
60 kapsułek

O kolagenie słyszeli na pewno sportowcy czy osoby, które doświadczyły problemów ze stawami. Odmładzające właściwości tej substancji znane są także kobietom, które stosują go zarówno na zmarszczki jak i w celu poprawy witalności skóry, włosów i paznokci. Kolagen jest odkryciem ostatniej dekady i stosowany regularnie potrafi zdziałać wiele dobrego dla odbudowy ludzkiego organizmu. ViVio Kolagen Rybi to pozyskiwany ze skóry tołpygi białej naturalny zwierzęcy kolagen. Ryba jest odławiana pod stałą kontrolą weterynaryjną, co minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia metalami ciężkimi do minimum.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Kolagen rybi w kapsułkach przeznaczony jest do stosowania wewnętrznego, jako suplement diety o bardzo szerokim zastosowaniu. Jego składniki wspomagają także produkcję naturalnego kolagenu w naszym organizmie. Kolagen może być spożywany pomocniczo w przypadku chorób zwyrodnieniowych stawów oraz w dolegliwościach narządów ruchu związanych z nieprawidłową pracą ścięgien. Regenerujące właściwości kolagenu pomagają w regeneracji tkanki chrzęstnej, a także skóry. Kolagen naturalny to także środek przyspieszający gojenie się ran czy oparzeń. Jego właściwości regeneracyjne mają także udział w procesie zrastania się złamań kostnych. Medycyna naturalna twierdzi także, że kolagen może być pomocny w zaburzeniach erekcji u mężczyzn a także może ułatwić kobietom przejście menopauzy. Vivo Kolagen Rybi to także tabletki na zmarszczki, dlatego szczególnie polecany jest osobom, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, wygładzić ją, poprawić koloryt i zredukować drobne zmarszczki na twarzy. Kolagen rybi zawarty w produkcie to wysokiej jakości proszek zamknięty w kapsułkach. Poza naturalnym liofilizowanym kolagenem z tołpygi, suplement diety zawiera także barwnik – dwutlenek tytanu. Otoczka kapsułki wykonana jest z żelatyny. Ze względu na pochodzenie może być spożywany również przez osoby, które ze swojej diety wykluczyły produkty mięsne.

STOSOWANIE

Producent zaleca spożywanie od 2 do 4 kapsułek dziennie, najlepiej podczas głównego posiłku. Kapsułki należy popić dużą ilością wody. Czas, po którym można zauważyć rezultaty spożywania produktu to minimum 3 miesiące. Ze względu na różny stopień przyswajania kolagenu, metabolizm, masę ciała i wiele innych czynników czas po którym widoczne są efekty może się wydłużyć. Regularne stosowanie kolagenu pozwala utrzymać efekty jego działania na dłużej.

PRZECIWWSKAZANIA

Produkt zawiera jedynie przebadane i bezpieczne składniki i nie istnieją żadne przeciwwskazania do jego stosowania. Powinno się zachować szczególną ostrożność w przypadku podejrzenia alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku reakcji alergicznej należy przerwać spożywanie suplementu. W okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować stosowanie suplementu z lekarzem. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Należy również pamiętać, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Tennesseetitansjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Tennesseetitansjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony